De markten gingen door krapte, stijgende CO2, en onderhouden aan centrales omhoog – de markt verwacht correctie op CO2 met aankomende veiling uit VK op 16-6-2021

Weekly Update 23

  • Spotmarkten Elektriciteit en gas waren deze week hoog door krapte in de markten en ook onderhouden aan centrales in Nederland.
  • CO2 markt ging omhoog, we verwachten echter met de aankomende veiling op 16-6-2021 wel een correctie naar beneden.
  • Nordstream 2, bestaande uit 2 pijpleidingen vanuit Rusland naar Duitsland, is begonnen met het vullen met gas van de eerste pijplijn. De andere zal naar verwachting pas enkele maanden in de toekomst gereed zijn.
  • De verwachte correctie van CO2, en ook het nieuws omtrent Nordstream 2, zal voor iets dalende prijzen zorgen komende dagen.
Lees de PDF

Cookies op Energy Services
Wij en derden gebruiken cookies op onze website. We gebruiken cookies voor statistische, voorkeur en marketing doeleinden. Google Analytics cookies zijn geanonimiseerd. Je kan je voorkeuren wijzigen door op ‘Verander opties’ te klikken. Door op ‘Accepteren’ te klikken accepteer je het gebruik van alle cookies zoals beschreven in onze privacy-statement.
Noodzakelijk
Noodzakelijke cookies helpen een website bruikbaarder te maken, door basisfuncties als paginanavigatie en toegang tot beveiligde gedeelten van de website mogelijk te maken. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.
Voorkeur
Voorkeurscookies zorgen ervoor dat een website informatie kan onthouden die van invloed is op het gedrag en de vormgeving van de website, zoals de taal van uw voorkeur of de regio waar u woont.
Statische
Statistische cookies helpen eigenaren van websites begrijpen hoe bezoekers hun website gebruiken, door anoniem gegevens te verzamelen en te rapporteren.
Marketing
Marketingcookies worden gebruikt om bezoekers te volgen wanneer ze verschillende websites bezoeken. Hun doel is advertenties weergeven die zijn toegesneden op en relevant zijn voor de individuele gebruiker. Deze advertenties worden zo waardevoller voor uitgevers en externe adverteerders.
Verander opties